خوش آمدید به: طراحی سایت ادریس

Blog

۸ دلیل نیاز به داشتن وب سایت حرفه ای

در طراحی سایت ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

آیا تا کنون نیاز به وب سایت حرفه ای را لمس کرده اید؟! مانند بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک، ممکن است فکر کنید که کسب و کارتان نمی تواند از داشتن وب سایت بهره مند باشد. یا اینکه داشتن وب سایت با بودجه شما هم خوانی ندارد. یا شاید فکر کنید چون از کامپیوتر استفاده نمی کنید بنابراین مشتریان بالقوه شما نیز از کامپیوتر استفاده نمی کنند. این تصورات غلط است. ۸ دلیل وجود دارد که نشان می دهد چرا شرکت شما نیاز به وب سایت حرفه ای دارد، و مهم نیست که سایز کسب و کار شما چه حد باشد.

امروزه مصرف کنندگان بیشتری از اینترنت برای جستجوی محصولات یا خدمات مورد نیازشان استفاده می کنند. کسب و کار کوچک شما با داشتن یک وب سایت اعتبار می یابد. بدون داشتن یک وب سایت، مشتریان بالقوه به سراغ رقبای شما که دارای وب سایت هستند، خواهند رفت. اگر شما در حال حاضر یک وب سایت دارید، که “خانگی” است، طراحی مجدد حرفه ای آن تصویری حرفه ای از کسب و کار شما ارائه خواهد داد. که الهام بخش اعتماد بیشتر خواهد بود. برای کسب و کارهای مبتنی بر خانه، این کار به خصوص مفید است زیرا شما ویترینی برای تبلیغ محصولات یا خدمات خود ندارید.

برای این نوع کسب و کار نیاز به وب سایت حرفه ای بیش از پیش حس می شود.

شما به عنوان صاحب کسب و کاری کوچک احتمالا فکر می کنید که نمی توانید از عهده هزینه یک وب سایت حرفه ای برآیید. اما اینگونه نیست بلکه در واقع نمی توانید هزینه نداشتن آن را پرداخت کنید. با وجود اینکه هزینه طراحی وب سایت متفاوت است. هزینه یک وب سایت برای یک کسب و کار کوچک هنگام شروع و اجرای آن، به طور کلی کمتر از یک میلیون تومان است. در مقایسه با هزینه یک آگهی در روزنامه، زمانی که شما بازار بالقوه ای را در نظر بگیرید که می توانید با یک وب سایت به دست آورید. این روشی بسیار مقرون به صرفه برای تبلیغ کسب و کار شما است.

از این رو جهت داشتن یک محیط تبلیغات اینترنتی شخصی، نیاز به وب سایت حرفه ای حس می گردد.

وب سایت خود را به عنوان بروشور یا کاتالوگ آنلاین خود در نظر بگیرید. به روزرسانی اطلاعات در مورد محصولات و خدمات در وب سایت از به روز رسانی اطلاعات موجود در موارد چاپی بسیار ساده تر و سریعتر است. و برای اطلاع دادن به مشتریان در مورد ورود محصولات جدید، رویدادهای آینده، تبلیغات ویژه یا هر خدمات جدیدی که در حال حاضر ارائه می دهید، روشی کارآمد است. بر خلاف تبلیغات چاپی که به سرعت از بین می روند. وب سایتِ شما می تواند اطلاعات و اخبار فعلی را ارائه دهد.

چه محصولات ارائه دهید و چه خدمات ارائه دهید، وب سایت شما یک مکان جایگزین برای فروش آنها فراهم می کند. به عنوان یک خرده فروش، یک وب سایت مکانی عالی برای فروش محصولات شما در بازاری گسترده است؛ حتی خدمات را می توان در سطح جهانی ارائه کرد(تجارت الکترونیک). آیا فکر می کنید که قادر به فروش محصولات یا خدمات خود در اینترنت نیستید؟ فراموش نکنید، حتی اتومبیل ها و خانه ها را نیز به صورت آنلاین می فروشند!

مهم نیست که مشغول چه نوع کسب و کاری هستید. وب سایت یک مکان عالی برای نمایش کار شماست. با استفاده از نمونه کارها یا گالری عکس، و همچنین گواهی نامه ها در مورد کارتان، می توانید نشان دهید چه چیزی کسب و کار شما را منحصر به فرد می سازد. برای این نشان دادن شما نیاز به وب سایت حرفه ای دارید.

ارائه اطلاعات به مشتریان چه به صورت تلفنی، چهره به چهره، در یک بروشور، و چه به صورت ایمیل، زمان بر است. با یک کاتالوگ آنلاین می توانید اطلاعات زیادی در مورد محصولات و خدمات خود ارائه دهید. هنگامی که وب سایت شما در حال اجرا است، برای مشتریان شما به طور نامحدود در دسترس است. و در وقت شما صرفه جویی می شود. و وقت چیست؟ وقت طلاست!

شاید شما محصولات سازگار با محیط زیست را می فروشید. و مایل هستید نکاتی در مورد چگونگی بازیافتِ محصول به اشتراک بگذارید. و یا شاید شما یک حسابدار هستید و می خواهید به مشتریان خود توصیه کنید که چگونه روش های حسابداری خود را ساده تر کنند. با اضافه کردن یک صفحه پرسش و پاسخ (FAQ)، افزودن مقالات و یا آپلود خبرنامه ها برای پاسخ دادن به تمام سوالات مشتریان خود، می توانید آنها را به روز نگه دارید. ارائه خدمات با ارزش افزوده از طریق به اشتراک گذاری اطلاعات در وب سایت بهترین راه است!